קישור

חמישה סרטונים לסוף השבוע

אז מה אני מציע השבוע? סרטון שהוא אלגוריה על מצב המנהיגות בימינו (אני יודע שזה נשמע נורא אבל הסרטון מצויין, איך לרקוד דאבסטפ, זמר סומו, קצת עברית והתקפת תרנגולות. נשמע מבלבל? ככה זה כשאני מנסה להסביר מה רואים בסרטון. ממליץ פשוט להפעיל את הסרטונים ולהירגע. אה…וכמובן שאני שמח תמיד כששולחים לי סרטונים, אז אם יש לכם משהו מעניין שלחו לי.

  1. לרקוד דאבסטפ: סרטון של היולופי (אם ככה כותבים את זה) שמסביר בשני צעדים פשוטים איך לרקוד דאב סטפ. יותר מאשר את הצעדים הספציפיים יש כאן הסבר לגבי האווירה. לגבי הטכניקה, יש לי חברים שלומדים קולנוע ואנימציה, הם תמיד פחות מתלהבים מסרטונים כאלה שאני שולח להם. אולי זה ברמת תרגיל אפטר אפקט ללימודים אבל אותי זה מגניב. יאללה חפרתי, תפעילו ותרקדו.
  2. אנימציה של אלופים: סרטון ארוך יחסית ולקח לפליקס קולגרייב האנימטור שנתיים לעשות אותו. הסיפור די פשוט ואפשר לקחת את זה לכיוון של מצב המנהיגות בימינו עם קריצה לטראמפ, אבל היופי של הסרטון הוא באנימציה המורכבת וברעיונות. פליקס התחיל מתמונה של מרבה רגליים סוחב אפריון והמשיך משם.
  3. פינת החי של השבוע: (ויה טינון רוזנבלט) סרטון שמדמה רעיונות יפניים. יש כאן סוג של תרנגול עם כוחות על, שיר שלא יצא לכם מהראש ובחור יפני-שוויצרי בשם Takeo Ishii שהוא היודלר היפני הראשון. העליתי לפייסבוק שלי סרטון שלו לפני חודש, חפשו את השם שלו אצלי או ביוטיוב.
  4. סומו סומו סומו: לא יודע איך לאכול את הסרטון הזה, הוא גרוע ומוזר אבל אם ראיתי אותו לפני שנה ועדיין אני זוכר אותו כנראה שיש בו משהו. סרטון עם שני טוויסטים, ממליץ לראות עד האמצע. לא ציפיתי לקול גבוה כל כך מבחור כזה.
  5. וכו' וכו' וכו': לטל מנקס יש רצף סרטונים קצרצרים בשם "מעניין". כל פעם הוא בוחן נקודה ספציפית ומוציא ממנה את המיץ. בסרטון הזה הוא מדבר על המילה וכו'. אמן בתחומו.
קישור

חמישה סרטונים לסוף השבוע

סוף השבוע מתחיל וזה זמן מצוין לקצת אסקפיזם.

אז הנה חמשת הסרטונים שהכי נהניתי לראות השבוע:

  1.להקה בשם לנינגרד. מוזיקה סבבה אבל הקליפים שלהם עוד יותר מעיפים את המוח בום. בקליפ הזה בלאגן צבעוני בקרקס מצולם לאחור. טיגריסים, לוליינים, גמל שקורץ באמצע. נסו להבין את העלילה, אני הרמתי ידיים ונתתי לעצמי לשקוע בקליפ.
  2. ריקי פן, זמרת מדהימה. עושה מסיבות אירוסין/חתונות/גירושים/הצעות חברות/זבד הבת. לא מבין איך לא נתקלתי בסרטון עד עכשיו.
  בהמשך לסרטון חשוב לי שתדעו שגם אני בדיוק כמו ריקי לא משתף את הסרטונים האלה כי אתם נחמדים ולא בגלל שאתם משלמים אלא כי אני אוהב אה אה אה
  3. ועכשיו הפסקת פרסומת. יש משהו בהמבורגרים כנראה שמוציא מקופירייטרים את הרעיונות הכי הזויים שלהם. פרסומת שכנראה עשו כשהיו במאנצ'
  4. חזרתם? מצוין. בדיוק הזמן למסיבת ריקודים לא ברורה. אני קורא לזה מסיבת הטחת ישבנים.
  5. ונסיים עם מוזיקה מומלצת שהקשבתי לה לאורך הכתיבה. שי צברי בסינגל חדש עם שלומי שבן בתרגום ללאונרד כהן. כל העיצוב הוויזואלי של הסינגל הוא מעשה ידי הא.נשים הטובים בסטודיו גרוטסקה, הסטודיו הכי שמח בירושלים.
  .